Hakkımızda

EUROPA , Gümrük müşavirliği sektöründeki deneyim ve bilgi birikimiyle sektörüne ve iş dünyasına yeni bir nefes getirmek ve kaybolan değerlerimizi yeniden kazandırmak amacıyla kurulmuştur.

Şirketimiz müşterilerinin menfaat ve yasal yükümlülüklerini koruyan tecrübeli ve kendi alanında uzman personeliyle Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı doğrultusunda hizmet vermektedir.

EUROPA Gümrük Müşavirliği, hizmet verdiği tüm müşterilerine hızlı, güvenli, müşteri odaklı, teknolojiyi işine entegre edebilen ve yenilikleri takip eden bir anlayışla,profesyonel, güçlü ve donanımlı kadromuz, gümrük ve dış ticarete dair her alanda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve butik çözümler sağlamak için çalışmaktadır.

Tüm gümrük ve dış ticaret işlemleriniz “TEK NOKTADAN HİZMET” anlayışı ile sizlere tahsis edilmiş müşteri temsilcilerimiz ile takip edilmektedir. Tek bir noktadan doğru ve güvenilir hizmet alabilmeniz için, firmamız bünyesinde gümrük müşavirliği yanında, mevzuat danışmanlığı, yatırım teşvik ve dahilde işleme izin belgesi alınması ve takibi, YYS alımı ve denetimi, gümrük ve dış ticaret eğitimleri değerli çözüm ortaklarımıza sunulmaktadır.

Aynı zamanda lojistik hizmetlerimiz ile de (kara-hava-demiryolu –deniz ) müşterilerimize  hizmet sunmaktayız.

Vizyonumuz

Firmamızın vizyonu; müşteri memnuniyetinin en fazla olduğu gümrük müşavirlik firması olmaktır. Bu vizyonunun diğer vazgeçilmez paydaşı da şüphesiz, Devlettir. Firmamız bir yandan sunduğu hizmetteki kalite ile müşterilerinin memnuniyetini maximuma çıkarmayı hedeflerken, diğer yanda üçlü sacayağının diğer en önemli aktörü olan Devletin memnuniyetini de  maximuma çıkarmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Çalıştığımız ithalat ihracat firmalarının, beklentilerinin çok ötesinde müşteri memnuniyetine ulaşmalarını sağlayacak gümrük müşavirliği hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda her an ve gerek duyulan her koşulda, kesintisiz müşavirlik hizmeti veriyoruz.

Gümrük Müşavirliği
Hizmetleri

Havayolu / karayolu / denizyolu / demir yolu araç takibi ile ordino alımı ile başlayan ithalat süreçlerinin her aşamasında müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz.

Lojistik ve Nakliye
Hizmetleri

Kargolarınız için en uygun en hızlı hava yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz

TSE & Tarım Danışmanlık
Hizmetleri

EUROPA  Gümrük Müşavirliği, kalifiye insan gücü ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün hizmet, yüksek kalite ve dinamik iş gücü sunmaktadır.

Gümrük Danışmanlık
Hizmetleri

Firmanızın Türkiye Cumhuriyeti Gümrük bölgesi ve Yurt dışı ile gerçekleştirecek olduğu Tüm Ticari faaliyetlerinizi organize ediyoruz.

Faydalı Linkler

https://www.itkib.org.tr/
https://www.gtb.gov.tr/
https://gumrukrehberi.gov.tr
Yardıma mı ihitiyacınız var?

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz?